مشاوره و اجرای تخصصی عایق های رطوبتی نسل جدید نانو بدون نیاز به ایزوگام
ایزولاسیون (ضد آب نمودن) تمامی سطوح ، کف و دیواره های: ((بتنی – آجری – سیمانی- سنگی-موزاییک- سرامیک- چوب- گچی- فولادی (ورق های شیروانی)- بولکه- پلاستیکی))

مهندس مصطفی عظیمی زاده
نانوعظیمیNANOAZIMI

نانوپوشش ضد آب

ویژگیهای نانوپوشش های ضد آب

نانو پوشش چیست

این محصولات موادی هستند که برای عایق نمودن سطوح به آب استفاده می شوند و چون با فن آوری نانو تولید شده اندخواص آنها بسیار بهبود یافته

 • نفوذ آب
 • رضایت مشتریان
 • مقاومت دربرابر مواد شیمیایی

ویژگیها

 • واترپروف کنندگی %100 سطوح ،ملات های بندکشی و سیمانی، رنگ های پایه آب
 • نفوذ پذیری کامل به عمق سازه نانو تکنولوژی
 • بدون بو و عوارض شیمیایی
 • افزایش چسبندگی ملات
 • مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی و اسیدهای قوی( تیرک و جوهر نمک و...)
 • انقباض کمتر و الاستیسسیته بیشتر
 • ضد جلبک ؛ ضد گرد و غبار و ضد دوده نمودن سطوح
 • خود پاک شوندگی بعد از بارش باران
 • دانش فنی مواد اولیه از آلمان
 • ماندگاری طولانی، قابل شستشو و مقاومت بالای سایشی ،کششی و خمشی
 • جایگزین مناسب برای ایزو گام و قیر گونی

موارد استفاده

1- سرویس های بهداشتی و آشپزخانه:

 • الف) اگر این محصول قبل از کاشی کاری و سرامیک کاری سرویس ها و آشپزخانه اجرا شوداجرای آن بدون هیچ گونه آلودگی محیطی و حرارتی می باشد بعد از رسیدن به مقاومت اصلی دیگر نگران سوراخ شدن یا ترک خوردن نخواهید شد و به راحتی می توان بر روی آن راه رفت و اجرای کاشی کاری و سرامیک کاری ساده و آسان می شود.
 • ب) اگر بعد از آن اجرا شود این محصول کاملا بی رنگ بوده و جایگزین مناسب برای بندکشی می باشد و از تخریب بندکشی و خالی شدن درز و گوشه های کف جلو گیری می کند و سطحی %100 آب بند و ضد اسید های شوینده ایجاد می کند.

2- استخر ، سونا ،جکوزی ،مخازن :

در اجرای استخر ها به صورت سنتی یا قدیمی بعد از دیوار اولیه و سیمان کاری، ایزوگام می شود و بعد دوباره دیوار،سیمان کاری و نرمه کشی می شود. ولی با روش جدید نانو دیگر نیازی به ایزوگام نیست و دیوار و سیمان کاری دوباره هم حذف می شود. در نتیجه در هزینه و وقت صرفه جویی شده و عمر آن هم چندین برابر خواهد شد و کاملا بصرفه است.

3- پشت بام ، تراس ،بالکن:

با این روش ایزوگام پشت بام حذف شده و مشکلات مربوط به آن هم از بین می رود. از قبیل سوراخ شدن؛ ترک خوردن در هوای سرد و ایجاد گرما در تابستان ؛در صورتی که عایق نانو سفید رنگ است و دیگر گرما را جذب نمی کند و اجسام سنگین مثل کولر و غیره را می توان جابجا نمود بدون آن که به سطح آسیب برساند.

4- داکت ها (خروجی هواکش و دودکش ها در بالای ساختمان):

بدلیل ازدیاد لوله ها در خروجی داکت ها با ایزوگام و قیر گونی نمی توان سوراخ ها و درز های بین آنها را پر کرد و آب بند نمود با این روش تمامی سوراخ ها پر شده و %100 آب بند می شود و دیگر نیازی به سایه بان های شیب دار برای آنها نیست.

5- دیوارهای بتنی و چاله آسانسور:

ساختمان های مرتفع که چندین طبقه زیر زمین دارند برای جلوگیری از نم و رطوبت خاک به دیواره ها بجای ایزوگام از این روش می توان استفاده نمود بدون آلودگی و حرارت دادن ودر ضمن سوارخ ها و کرم خوردگی های بتن آن را نیز ترمیم نمود. و همچنین تمام درز ها و محل اتصال های فولادی چاله آسانسور را به راحتی ضد آب نمود.

6- سقف های شیب دار فلزی( شیروانی):

بدلیل چسبندگی بسیار بالا و نفوذ پذیری زیاد مواد نانو به راحتی می توان آن را بروی سطوح فلزی اجرا نمود. جای پیچ و درز بین دو ورق را پر می کند و حتی بروی سطح آن بصورت رنگی اجرا می شود باعث جلوگیری از خوردگی ورق فلز شده و رنگی پایدار با قابلیت شستشو ایجاد می نماید..

7- آلاچیق و درب چوبی:

این مواد برروی درب های چوبی سرویس ها ؛ آلاچیق ها و دیواره های چوبی اجرای می شود و ضد آب و ضد اشعه uv می باشد.

8- نمای ساختمان:

الف) نماهای(سیمانی- سنگی- آجری) برروی سیمان و آجر سه سانتی و سنگ مناسب بوده باعث جلوگیری از خوردگی باران های اسیدی در نما میشود وآن را حفظ می کند و گرد وغبار به آن نمی چسبد به راحتی قابل شستشو می باشد.

ب) نمای کامپوزیت(ورق آلومینیومی )برای زیرکار این نما ها که بیشتر سیمانی میباشد استفاده می شود و می توان سطحی کاملا ضدآب وبا طول عمر ماندگار ایجاد نمود.

9- فضای سبز پشت بام:

آب بندی باغچه ها و فضای سبز پشت بام ها هم مانند استخر اجرا میشود و هیچ نم و رطوبتی به داخل ساختمان نفوذ نمی کند و همچنین باعث سنگینی سقف نمی شود. باید برای هر باغچه تخلیه آب هم در نظر گرفته شود.

10- ترمیم و رفع نم بدون خرابی تمامی سطوح:

تماس با ما

راههای ارتباطی با ما

شما می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در ارتباط باشید

09157635356 و 09373386552

شبکه های اجتماعی